Şirketlerimiz  26 Yıldır ülkemizde Fuarcılık alanında başarı ile faaliyet göstermektedir. Üretim, Tasarım ve  Pazarlama   konularında engin bilgi birikimi ve deneyime sahip olan Demos Fuarcılık olarak;

Covid 19 u Kapılarımızdan sokmayacak bizlere güvenli yaşama alanları sağlayacak  Demos Hijyen  Kabinini   çözüm ortaklarımızla birlikte tasarladık. Covid19 un en önemli dolaşım yolunu keserek  salgının bir an önce bitmesi için sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Oteller, Plazalar, Sağlık Kuruluşları, Şirketler, Alışveriş merkezleri, Fabrikalar, Siteler, Restaurant ve Cafe gibi halka açık yerler ve  farklı endüstrilere  hizmet edecektir.

KORONA VİRÜSÜ KAPINIZDAN SOKMAYIN

  • Korona Virüsten Korunmak için günün her saati ellerimizi yıkıyoruz maskemizi takıyoruz
  • Ya elbiselerimiz, saçlarımız, ayakkabılarımızdan KORONAYI nasıl kovarız .
  • Demos Hijyen Tüneli kapınızda KORONAYI olduğu yere hapseder ve etkisiz hale getirir.

NEDEN DEMOS HİJYEN TÜNELİ KULLANMALISINIZ

Çünkü KORONA VİRÜS cansız yüzeylerde bile 5 ila 6 gün yaşıyor  elbiseleriniz üstünüzde olduğu sürece KORONA VİRÜSÜ taşımaya ve bulaştırmaya devam ediyorsunuz. DEMOS HİJYEN KABİNİ  KORONA VİRÜSÜ elbiselerinizde ve vücudunuzda etkisiz hale getirir.

ESKİ GÜZEL GÜNLERE HIZLICA DÖNMEK İÇİN KORONA VİRÜSÜN DOLAŞIM YOLLARINI KESELİM  KAPIMIZDAN SOKMAYALIM

 NERELERDE DEMOS HİJYEN TÜNELİ KULLANILMALIDIR

Avm, okul, hastane, otel, fabrikalar, pazar yerleri, restoranlar cafeler, site girişleri, ibadet alanları ( cami , kilise, sinagog), metro, metrobüs, dolmuş ve otobüs durakları

İNSANLARIN TOPLU HALDE YAŞADIĞI ÇALIŞTIĞI, EĞLENDİĞİ TÜM TESİSLERİN GİRİŞLERİNDE DEMOS HİJYEN KABİNİ KULLANARAK KORONA VİRÜS ÜN EN ÖNEMLİ DOLAŞIM YOLUNU  KESMEK MÜMKÜN OLACAKTIR.